Literals
- bibo:issn
- 0213-8743
- dcterms:publisher
- Extracta mathematicae
- vivo:identifier
- 1988-222
- ou:editorial
- Universidad de Extremadura
- fabio:hasPublicationYear
- 1988
- dcterms:contributor
- Fernández Castillo, Jesús María
- bibo:page_range
- 26 - 27
- ou:tipoPublicacion
- Article
- dcterms:title
- The sum problem for Hilbert spaces
- ou:urlDialnet
- bibo:volume
- 3
Typed Literals
- dcterms:created
- 2002-03-05T00:00:00 (xsd:dateTime)
- dcterms:modified
- 2016-04-06T00:00:00 (xsd:dateTime)
Inverse Relations
- Has related: ou:tienePublicacion
