Literals
- dcterms:title
- Isometries of Finite-Dimensional normed spaces
- vivo:identifier
- 1995-559
- ou:editorial
- Universidad de Extremadura
- fabio:hasPublicationYear
- 1995
- dcterms:contributor
- Cabello Sánchez, Félix, Fernández Castillo, Jesús María
- bibo:issn
- 0213-8743
- bibo:page_range
- 146 - 151
- dcterms:publisher
- Extracta mathematicae
- ou:tipoPublicacion
- Article
- ou:urlDialnet
- bibo:volume
- 10
Typed Literals
- dcterms:created
- 2002-03-05T00:00:00 (xsd:dateTime)
- dcterms:modified
- 2022-12-15T00:00:00 (xsd:dateTime)
Inverse Relations
- Has related: ou:tienePublicacion
