Literals
- bibo:issn
- 0213-8743
- dcterms:contributor
- Cabello Sánchez, Félix, Fernández Castillo, Jesús María
- ou:editorial
- Universidad de Extremadura
- fabio:hasPublicationYear
- 2000
- vivo:identifier
- 2000-860
- bibo:page_range
- 391 - 420
- dcterms:publisher
- Extracta mathematicae
- ou:tipoPublicacion
- Article
- dcterms:title
- Sobczyk's Theorems from A to B
- ou:urlDialnet
- bibo:volume
- 15
Typed Literals
- dcterms:created
- 2002-03-05T00:00:00 (xsd:dateTime)
- dcterms:modified
- 2025-06-26T00:00:00 (xsd:dateTime)
Inverse Relations
- Has related: ou:tienePublicacion
